Strona domowa
web directoriesfree CSS templates
Kontakt

Psi fryzjer


Kilka słów o mojej pasji Wyróżnia mnie fachowe podejście do zwierząt oraz wysoka jakość świadczonych usług. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z własnymi psami. Każdego czworonożnego klienta traktuje indywidualnie, każdemu też poświęcam tyle czasu, ile wymaga.
Dokładam wszelkich starań, aby zwierzęta czuły się u mnie swobodnie i w pełni komfortowo. Podczas pielęgnacji stwarzam przyjazną atmosferę, nie stosuję metod awersyjnych.
U mnie zasięgną Państwo porad z zakresu pielęgnacji i wychowania psów. Służę Państwu całą moją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami z zakresu pielęgnacji zwierząt. Posiadam dyplom groomera. Używam profesjonalnego sprzętu a także kosmetyków renomowanych firm.


Moje pieski


Psy zajmują w moim życiu bardzo ważne miejsce i od zawsze gościły w moim domu. Moje Yorki Momik i Dżeki to psy wyjątkowe, kochane i dobrze wychowane. Momik zawitał w moim domu jako pierwszy w 2008 roku, natomiast Dżeki dołączył do psio - ludzkiego stada 1,5 roku później. Zamieszkał z nami też Chihuahua, kieszonkowa wersja, ma na imię Groszek.
Do dobrostanu moich piesków jak i wszystkich psich klientów przykładam bardzo wiele uwagi. Staram się ze wszystkich sił, aby moje psy miały wszystko, co potrzebne im do szczęścia, ale też nie pozostaję obojętna na krzywdy i potrzeby psiaków schroniskowych.beautifulgrunge