AKS SMS GEOCOVER Łódź U16K

Liga

11 zwycięstwo odniosły młodziczki AKS SMS Geocover Łódź. W zaległym spotkaniu po bardzo trudnym meczu pokonały MKS Ósemka Skierniewice 71:61. Mecz miał dwa oblicza, jedno fatalne w pierwszej połowie, gdzie nie byliśmy w stanie trafić do kosza z prostych pozycji oraz szwankowała obrona. Drugie dużo lepsze, gdzie poprawiliśmy obronę, a przede wszystkim skuteczność co widać było w czwartej kwarcie. Dużo dało też dobre przygotowanie fizyczne, bo w ostatniej kwarcie przy zmęczeniu fajnie biegaliśmy i byliśmy skuteczni w przeciwieństwie do przeciwniczek. Na naganę zasługuję cały zespół w pierwszej połowie, tak jak na duże brawa w drugiej połowie. Zwycięstwo to pozwoliło na awans na trzecie miejsce w lidze i przed ostatnim meczem nadal mamy szansę na awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski. AKS SMS Geocover Łódź - MKS Ósemka Skierniewice 71:61 (16:13, 10:22, 22:15, 23:11)